بهترین ماشین لباسشویی بوش کدام مدل است؟
بهترین ماشین لباسشویی بوش کدام مدل است؟

زمانی که قصد خرید ماشین لباسشویی دارید مسلماً سوالی هم چون کدام ماشین لباسشویی برای خانه و برطرف کردن نیازهایم بهتر است؟ ذهنتان را به خود مشغول می کند.

ماشین لباسشویی های بوش در مدل های مختلفی تولید می شوند که طبق فضایی که برای نصب آن در نظر گرفته اید می توانیذ بهترین مدل را انتخاب کنبد.

ماشین لباسشویی بوش توکار
ماشین لباسشویی خشک کن توکار
• ماشین لباسشویی بوش

با توجه به فضایی که برای نصب دستگاه در نظر گرفته اید، شما باید تصمیم بگیرید که آیا یک ماشین لباسشویی مبله استاندارد با عمق 60 سانتی متر می خواهید یا ماشین لباسشویی توکار به منظور ایجاد سطحی یکپارچه و یا ماشین لباسشویی خشک کن که بتوانید بهترین استفاده را از فضای خود ببرید.

ماشین لباسشویی خشک کن ها در واقع دستگاه هایی هستند که عملکرد دو دستگاه را در یک محفظه ترکیب می کند. از آنجایی که هم می‌تواند لباس‌های شما را بشویید و هم خشک کند، انتخاب مناسبی برای خانواده‌هایی است که از حداکثر عملکرد در حداقل فضا استقبال می‌کنند.

هنگام انتخاب یک دستگاه جدید، لحظه ای در نظر بگیرید که ماشین لباسشویی در کجا قرار دارد. آیا در آشپزخانه ادغام شده است؟ در حمام قرار داده شده است؟ در لاندری روم؟ بسته به اینکه در چه مکانی نصب می شود، به یک ماشین لباسشویی مستقل یا یک ماشین لباسشویی یکپارچه نیاز دارید.

ماشین لباسشویی یکپارچه چیست؟ ماشین لباسشویی توکار چیست؟

یک ماشین لباسشویی یکپارچه، که در واقع به آن ماشین لباسشویی توکار نیز می گویند. برای ظاهری یکپارچه، معمولاً برای نصب آن در آشپزخانه، داخل کابینت فضایی تعبیه شده است. همچنین دستگاه های توکار دیگری وجود دارد که بدون اینکه توسط درب کابینت پنهان شوند، زیر میز کار نصب می شوند.

ماشین لباسشویی مستقل چیست؟

یک ماشین لباسشویی مستقل به تنهایی، اغلب در حمام، اتاق لباسشویی، آشپزخانه یا زیرزمین نصب می شود. جهت تکمیل عملکرد شستشو می توانید یک دستگاه خشک کن بوش را در کنار آن و یا در صورت سازگاری، بر روی آن قرار دهید.

ماشین لباسشویی که خریداری می کنید چند کیلوگرم لباس باید در خود جای دهد؟ در واقع جواب این سوال به تعداد افرادی که در خانه هستند، میزان استفاده از دستگاه و انواع وسایلی که می شویید بستگی دارد.

در اینجا چند قانون کلی وجود دارد که باید رعایت کنید

بهترین ماشین لباسشویی بوش کدام مدل است؟
بهترین ماشین لباسشویی بوش کدام مدل است؟
بهترین ماشین لباسشویی بوش کدام مدل است؟

وقتی در مورد سرعت چرخش ماشین لباسشویی صحبت می شود، دور در دقیقه (rpm) به سرعت چرخش درام ماشین لباسشویی در طول چرخه چرخش اشاره دارد. به طور کلی، هرچه سرعت چرخش بیشتر باشد، لباس‌های شما پس از شستن «خشک‌تر» می‌شوند.

بنابراین می توانید ماشین لباسشویی 1000، 1200، 1400 و یا 1600  دور در دقیقه را انتخاب کنیدو انرژی کمتری برای خشک کردن وسایل خود مصرف کنید. هر مقدار سرعت چرخش موتور بیشتر باشد مدت زمان خشک شدن در معرض هوا سریعتر انجام می شود.

بهترین ماشین لباسشویی بوش کدام مدل است؟

آیا ماشین لباسشویی بوشی که تهیه می کنید باید رتبه انرژی نسبتاً خوبی داشته باشد؟ ماشین لباسشویی مورد نظر چقدر باید برق مصرف کند؟

این نکته قابل ذکر است که تمام ماشین لباسشویی های جدید بوش از نظر مصرف انرژی کارآمد هستند. در این بخش به چند نمونه از قابلیت هایی که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند اشاره می کنیم:

  • با سیستم i-DOS خودکار در مصرف آب و مواد شوینده صرفه جویی کنید
  • به لطف ActiveWater Plus با تشخیص بار، به طور موثر از آب استفاده کنید و در مصرف آن صرفه جویی نمایید.

هنگام طول چرخه چرخش و هم چنین در طول یک برنامه شستشوی معمولی، صدایی که برخی از ماشین های لباسشویی ایجاد می کنند می تواند آزاردهنده باشد.

اگر ماشین لباسشویی شما در آشپزخانه، حمام یا دیگر فضای نشیمن قرار دارد که در آن زمان می گذرانید، به شدت توصیه می کنیم مدلی با دسی بل کم انتخاب کنید. هم چنین اگر در گذشته از ماشین لباسشویی پر سر و صدایی استفاده می کردید، بهتر است یک ماشین لباسشویی بی صدا انتخاب کنید.

بی صداترین ماشین لباسشویی چیست؟

ماشین‌های لباسشویی بی‌صدا بوش با موتورEcoSilence Drive™  به خوبی لباس‌های شما را می‌شوید در حالی که در سطح صدای بسیار کم کار می‌کنند. دیواره های جانبی AntiVibration ماشین لباسشویی را تثبیت می کند و لرزش و صدا را کاهش می دهد.

برنامه های تخصصی ماشین لباسشویی به طور بهینه قطعات ظریف یا پارچه های خاص را شستشو می دهند. بسته به نوع اقلامی که در خانه می‌شویید و نیازهای شخصی‌تان، ممکن است بخواهید مثلاً یک ماشین لباسشویی با چرخه کوتاه یا یک ماشین لباسشویی آلرژیک انتخاب نمایید. برنامه های زیر در ماشین لباسشویی بوش ممکن است مفید باشند و قطعاً قیمت ماشین لبلسشویی بوش به قابلیت های به کار رفته و سری ساخت آن بستگی دارد.

حذف خودکار لکه در ماشین لباسشویی بوش
برنا ضد آلرژی در لباسشویی بوش
شستشوی سریع با ماشین لباسشویی بوش

جدیدترین تکنولوژی هایی که در ماشین لباسشویی بوش به کار می رود، به‌طور بهینه لباس‌های شما را تمیز می‌کند و زندگی را آسان‌تر می‌کند. اگر به دنبال حداکثر راحتی و بهترین تمیزی ممکن هستید، پیشنهاد می کنیم دستگاهی که انتخاب می کنید دارای موارد زیر باشند:

  • دستیار دوز i-DOS: مقدار دقیق مواد شوینده و آب را برای هر بار به طور خودکار اندازه گیری می کند.
  • سیستم شستشوی 4 بعدی: در این نوع سیستم آب و مواد شوینده به عمق پارچه ها نفوذ می کند و لباس های شما کامل تمیز می شوند. در مواردی که لباس ها به شدت کثیف هستند، سیستم شستشوی 4 بعدی Intensive Plus چرخه شستشوی فشرده تری را ارائه می دهد.
  • اتصال به خانه :Home connect یک ماشین لباسشویی هوشمند امکانات و ویژگی های جدیدی مانند راهنمای شروع آسان را ارائه می دهد و از طریق برنامه Home Connect بهترین برنامه را برای هر بارگیری توصیه می کند.

آیا میدانستید…؟ سایر ویژگی‌ها و فناوری ها مانند بارگیری مجدد ، که به شما امکان می‌دهد اقلام را در اواسط چرخه اضافه یا حذف کنید، و AquaStop که از ماشین لباسشویی در صورت آسیب آب محافظت می‌کند، به صورت استاندارد در همه ماشین‌های لباسشویی بوش وجود دارد

بهترین ماشین لباسشویی بوش کدام مدل است؟
بهترین ماشین لباسشویی بوش کدام مدل است؟
بهترین ماشین لباسشویی بوش کدام مدل است؟

بارها و بارها، ماشین‌های لباسشویی بوش به دلیل کیفیت، طول عمر و عملکرد استثنایی خود جوایزی را از موسسات آزمایش مستقل دریافت کرده‌اند. این که کدام ماشین لباسشویی برای شما بهترین خرید است، در نهایت به عادات شستشو و نیازهای شخصی شما بستگی دارد. با این حال، هنگام خرید ماشین لباسشویی بوش، می‌توانید روی یک لوازم خانگی سرمایه‌گذاری کنید که برای سال‌های آینده به شما خدمات خوبی خواهد داد.

اشتراک گذاری